Kthehu lart

Manchester City ia bën 8 me 2 Schalkes

Manchester City ia bën 8 me 2 Schalkes GazetaExpress

Manchester City është duke e mposhtur Schalken bindshëm 5:0, në ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve, e cila po zhvillohet momentalisht në Etihad.

Bernardo Silva shënoi golin e pestë të citizens në minutën e 71-të, raporton Gazeta Express.

Kjo nënkupton se City është duke fituar 8 me 2 pas dy ndeshjeve, pasi ndeshjen e parë në Gjermani e fitoi 3:2.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Mars 2019 22:33
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera