Kthehu lart

Flinte me 6 burra në ditë, 30-vjeçarja nëna e një vajze rrëfen se ka shkuar me shumë meshkuj

Flinte me 6 burra në ditë, 30-vjeçarja nëna e një vajze rrëfen se ka shkuar me shumë meshkuj GazetaExpress

30-vjeçarja nga Britania e Madhe ka rrëfyer se është një manjake pas seksit, pasi shkonte më 6 burra brenda një dite. Sot Laure Woodruff, është nëna e një vajze 18 muajshe.

Ajo madje ka botuar edhe një libër ku ka përshkruar të gjitha eksperiencat e saj seksuale. Laure ka treguar se ka përjetuar mjaft momente të bukura nga seksi dhe hoqi dorë nga kjo mënyrë jetesë vetëm kur ngeli shtatzëne me vajzën e saj. 

Deklarata e 30-vjeçares: "Nuk mundem ti llogaris por duhet të kem shkuar me pak a shumë 400 burra. Çdo burrë me ka ofruar një eksperiencë të ndryshme. Nuk ndihem keq për këtë dhe cdo grua duhët të bëjë atë që ajo ndjen se është me e mirë për të.”

Në librin e saj britanikja përshkruan historitë e saj në menyrë të vecantë duke berë lexuesit që të ndihen pjesë e akteve të saj. Të gjithë të interesuarit mund ta kërkojnë librin e saj në internet.

    Data: 11 Mars 2019 08:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera