Kthehu lart

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e martë 12 mars 2019

Dy shenjat më me fat për ditën e sotme, e martë 12 mars 2019 GazetaExpress

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme:

DEMI:

Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët e ardhshme do të keni hijeshi dhe aftësi për të menduar më shumë. Prej të enjtes trupi juaj do të jetë edhe më i fortë. Një presion më shumë nëse konsideroni anën ekonomike, për shkak të shpenzimeve, të cilat mund të kenë ndikuar në shtëpi, apo një avari. E diela do të jetë një ditë e favorshme për marrëdhëniet sentimentale.

LUANI:

E mërkura do të jetë shumë e fortë për ju, Hëna disonante mund të shkaktojë ndonjë siklet, por do të jetë kalimtare. Jupiteri, Mërkuri dhe Dielli do të jenë në anën tuaj. Është një horoskop interesant dhe do të jetë edhe më shumë në vitin 2019. Të gjitha problemet nuk zgjidhen, por ata që janë ndjerë keq, mund të fillojnë përsëri. Shmangni kthimin shumë vonë në në mbrëmje.

    Data: 12 Mars 2019 07:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera